Czcionka
de

Inspiracje dla spotkań młodzieży – od goryli po Europejski Zielony Ład

 

Osoby wędrujące po górach chętnie pozostawiają krótkie wiadomości, wpisują słowa pozdrowienia lub wiersze do księgi pamiątkowej na szczycie. Nasz Szerpa kolekcjonuje takie wpisy i udostępnia je wszystkim zainteresowanym. Jeśli ktoś z Państwa nabrał ochoty na wyprawę w krainę edukacji na rzecz zrównoważonego rozwoju (EZR), może zapoznać się tu z przykładami ciekawych projektów. Nieważne, czy ma już na koncie kilka zrealizowanych spotkań młodzieży, czy dopiero zaczyna przygodę z wymianą – każdy znajdzie tu coś dla siebie. Serwis internetowy Szerpa powstał właśnie po to, by umożliwić czerpanie inspiracji z prezentowanych tu metod, tematów i przykładów udanych projektów.

Opisane na tej stronie spotkania młodzieży obejmują tematykę ogólnie pojętego zrównoważonego rozwoju, zasobów odnawialnych, energii i globalizacji. Ich treści sięgają od goryli i telefonów komórkowych poprzez wykorzystanie wikliny jako materiału budowlanego aż po Europejski Zielony Ład. No i jak, są Państwo ciekawi?

Jeśli chcą Państwo zamieścić zrealizowany przez siebie projekt na stronie Szerpy, prosimy o kontakt pod adresem szerpa@pnwm.org. Bardzo chętnie dodamy nowy wpis do naszej księgi pamiątkowej!